W piątek 14 czerwca bibliotekę odwiedziła klasa 1c ze Szkoły Podstawowej nr 35. Dzieci dowiedziały się, jak korzystać z biblioteki oraz wysłuchały opowiadania Astrid Lindgren "Pippi idzie do szkoły". Na zakończenie były bajkowe zgadywanki.
W piątek 7 czerwca spotkaliśmy się w bibliotece, aby pograć w gry. Zaczęliśmy od ćwiczenia wyobraźni z Dixit - gry z pięknymi ilustracjami. Na zakończenie stoczyliśmy pojedynek w Uno.
W środę 15 maja bibliotekę odwiedziły maluchy z grupy Motylków z przedszkola "Kolorowe kredki". Podczas zajęć towarzyszyliśmy żółwikowi Franklinowi w jego przygodach.
W środę 15 maja bibliotekę odwiedziły dzieci z grupy Delfinków z przedszkola "Kolorowe kredki". Podczas zajęć poznaliśmy rodzinę Ciumków z książek Pawła Beręsewicza.